logo_turniej_finalowy_ats_partnerzyZa nami ostatni z czterech turniejów siatkówki w ramach Amatorskich Turniejów Siatkówki w Lęborku organizowanych przez Lęborskie Towarzystwo Sportowe UNIA przy współpracy z Centrum Sportu i Rekreacji w Lęborku.

Zwyciężył zespół AZS Uniwersytet Gdański, który nie przegrał żadnego spotkania i zdecydowanie wygrywał wszystkie sety. Na miejscu drugim uplasował się zespół Nasz Dach Stężyca, trzecie miejsce zajęli zawodnicy z Lęborka grający w zespole AZS Lębork.

Nagrodzeni zostali najlepsi zawodnicy turnieju:
– Rafał Grzenkowicz; Nasz Dach Stężyca
– Maciej Bugała; AZS Lębork
– Adam Sobstyl; AZS Uniwersytet Gdański

Zwycięski zespół z Gdańska był również niepokonany w trzech poprzednich turniejach i zwyciężył w ogólnej klasyfikacji cyklu Amatorskich Turniejów Siatkówki w Lęborku sezonu 2019/2020. AZS Uniwersytet Gdański został najlepszych zespołem lęborskich rozgrywek, tuż za nim uplasował się AZS Lębork. Trzecie miejsce w cyklu zajął zespół Żabka Proterm.

Organizatorzy dziękują firmom wspierającym turniej: Meyn Poultry, MEYN Polska, Pawelczyk Development, Plaża Resort, AleBrowar.