Dobiegły końca rozgrywki Amatorskiej Ligi Siatkówki w Lęborku. W ostatnim finałowym spotkaniu najlepsze cztery zespoły walczyły o trzecie i pierwsze miejsce. Miejsce 3 wywalczył zespół Żubry, który pokonał po wyrównanym spotkaniu 2:0 AZS. Pierwsza pozycja przypadła drużynie Libero Lębork. W meczu finałowym zawodnicy Dream Team nie wykazywali się konsekwencją w grze i ulegli 1:3 zawodnikom Libero, którzy pomimo nerwowych momentów w grze zachowywali zimną krew. Całe rozgrywki ALS były prowadzone przez dwójkę sędziów: Mateusza Lisa i Łukasza Oleszczuka, którzy wykazali się dobrym rzetelnym sędziowaniem. Na zakończenie ALS wszystkie zespoły otrzymały puchary oraz dyplomy pamiątkowe. Najlepszy zespół otrzymał również pamiątkowe koszulki ALS. Wybrany został również najlepszy zawodnik ligi. Został nim Rafał Dawid z Libero Lębork. Ten zawodnik wykazał się wszechstronnymi umiejętnościami siatkarskimi i przez całe rozgrywki trzymał wysoki poziom gry. Otrzymał dyplom i statuetkę dla najlepszego zawodnika. Kulminacyjnym momentem było wspólne zdjęcie na zakończenie ALS sezon 2007/2008. final_als 056.jpg Już teraz organizator zaprasza na przyszłą edycję ALS w Lęborku, która rozpocznie się prawdopodobnie w listopadzie, ale najpierw czekają nas rozgrywki siatkówki plażowej. Więcej informacji na temat plażówki już niedługo.