11-IMG_8691 Zakończyły się rozgrywki Siatkarskiej Ligi Kobiet w Lęborku w której uczestniczyły trzy zespoły: Desperados Anioły Garczegorze, Kit Kat i Dream Team. Rozgrywki rozpoczęły się w listopadzie i trwały 4 miesiące. Zespoły walczył każdy z każdym. Po zakończeniu I rundy klasyfikacja w lidze wyglądała następująco: Kit Kat, Desperados Anioły Garczegorze, Dream Team. Runda rewanżowa zakończyła się 23 lutego meczem Desperados – Kit Kat. Na rozstrzygnięcie tego meczu na truybunach przyglądały się zawodniczki Dream Team które przed tym spotkaniem były liderkami tabeli.

Ostatni mecz SLK zdecydowanie wygrały zawodniczki Kit Kat pokonując Desperados 2:0 w obu setach do 15. I to one wskoczyły na szczyt tabeli zajmując pierwsze miejsce w organizowanej po raz pierwszy lidze siatkówki dla kobiet. Drugą lokatę zajęły zawodniczki Dream Team a trzecie miejsce przypadło zespołowi Desperados Anioły Garczegorze.

Zaraz po zakończeniu ostatniego meczu, nastąpiło podsumowanie całych rozgrywek Siatkarskiej Ligi Kobiet. Wszystkie zespoły otrzymały z rąk Starosty Wiktora Tyburskiego medale i okazałe puchary za zajęta miejsca oraz słowa uznania za walkę na boisku i zaangażowanie. Pierwsza historyczna edycja kobiecych rozgrywek siatkarskich dobiegła końca.

Klasyfikacja SLK:
1. Kit Kat
2. Dream Team
3. Desperados Anioły Garczegorze

Galeria SLK:

-------Reklama-------

Jeden komentarz do “Siatkarska Liga Kobiet – podsumowanie rozgrywek”

  1. gcvb Says:

    Pani z nr „8” z Desperados zdecydowanie najepsza!! 🙂

Zostaw komentarz

Anty robot - wpisz poprawną odpowiedź aby dodać komentarz. *