IMG_1955Lęborscy siatkarze rozegrali 7 kolejkę rundy zasadniczej Amatorskiej Ligi Siatkówki w Lęborku. Była to przed ostatnia kolejka rundy zasadniczej, ostatnia kolejka odbędzie się 7 kwietnia w niedzielę a finały 13 kwietnia w sobotę. W 7 kolejce swoje mecze zwyciężyły zespoły: AZS Lębork, Nasz Dach Stężyca, Politechnicy, Klaja Cafee i KS Strzebielino. Jedyny mecz zakończony 3 setowym pojedynkiem rozegrały zespoły: Klaja Cafee i KS Strzebielino.

W tej fazie rozgrywek każdy punkt jest ważny i zespoły walczą na boisku ile mają sił i umiejętności. Sytuacja w tabeli przed ostatnią kolejką jeszcze nie rozstrzyga jakie zespoły awansują do Final Four ALS. Dopiero za tydzień będzie już wszystko jasne kto wywalczył możliwość gry o tytuł mistrza Amatorskiej Ligi Siatkówki w Lęborku. Dwa zespoły muszą poczekać na rozstrzygnięcia: MWS Żabka Proterm i Politechnicy. Z powodu dwóch walkowerów swój udział w lidze zakończył zespół I LO Lębork.

Amatorska Liga Siatkówki w Lęborku gra już 12 sezon, tegoroczne rozgrywki są wspierane przez firmy: Pawelczyk Development i Meyn Polska i objęte patronatem honorowym przez Pana Pawła Papke.

Zapraszamy na decydujące mecze lęborskich siatkarzy

Tabela po 7 kolejkach:

 1. MWS Żabka Proterm
 2. AZS Lębork
 3. Nasz Dach Stężyca
 4. Klaja Cafee
 5. Bianga Dachy Żubry Lębork
 6. KS Strzebielino
 7. Romek Lębork
 8. Politechnicy
 9. M. J. R. Siemirowice
 10. Joker Cewice
 11. Debiutanci Piątkowski Auto

Galeria:

-------Reklama-------

Zostaw komentarz

Anty robot - wpisz poprawną odpowiedź aby dodać komentarz. *