IMG_1800Za nami 6 kolejka ligowa Amatorskiej Ligi Siatkówki w Lęborku. 7 zespołów rozegrało po dwa mecze, 4 tylko po jednym. Jedynym zespołem który zwyciężył oba spotkania bez starty seta był zespół Nasz Dach Stężyca, po dwa zwycięstwa uzyskały zespoły KS Strzebielino i Bianga Dachy Żubry Lębork. Lider tabeli MWS Żabka Proterm Gdynia zwyciężył tylko jedno spotkanie z dwóch i dalej pozostaje na pierwszym miejscu tabeli ALS. Do rozegrania rundy zasadniczej pozostały już tylko dwie kolejki: 31 marca i 7 kwietnia.

Sytuacja w tabeli pokazuje jak bardzo liga jest wyrównana. Bardzo małe różnice punktowe pomiędzy 1 a 7 miejscem oznacza walkę zespołów do ostatniej kolejki i awans do półfinałów ligi. Najlepsze cztery  zespoły po rundzie zasadniczej będą grać w Final Four ALS, który odbędzie się 13 kwietnia 2019. Tego dnia odbędą się wielkie finały Amatorskiej Ligi Siatkówki w Lęborku. Wszystkie zespoły będą walczyć o końcowe miejsce w tegorocznych rozgrywkach.

Amatorska Liga Siatkówki w Lęborku gra już 12 sezon, tegoroczne rozgrywki są wspierane przez firmy: Pawelczyk Development i Meyn Polska i objęte patronatem honorowym przez Pana Pawła Papke.

Zapraszamy na decydujące mecze lęborskich siatkarzy

Tabela po 6 kolejkach:

 1. MWS Żabka Proterm
 2. Bianga Dachy Żubry Lębork
 3. Nasz Dach Stężyca
 4. AZS Lębork
 5. Klaja Cafee
 6. Romek Lębork
 7. KS Strzebielino
 8. Politechnicy
 9. M. J. R. Siemirowice
 10. Joker Cewice
 11. Debiutanci Piątkowski Auto
 12. I LO Lębork

Galeria:

-------Reklama-------

Zostaw komentarz

Anty robot - wpisz poprawną odpowiedź aby dodać komentarz. *