mistrzostwa_01_01_als

Po raz 10 odbyły się w Lęborku Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Piłce Siatkowej Amatorów pod patronatem Marszałka Województwa Pomorskiego Mieczysława Struka i Burmistrza Lęborka Witolda Namyślaka. W turniej wzięło udział 6 zespołów: Kalja Cafee, EPO Project Żukowo, Bojan Żubry, Nasz Dach Stężyca, Romek Lębork i CBA Proterm Gdynia. Zespoły zostały podzielone na dwie grupy, dwa najlepsze zespoły z każdej grupy awansowały do półfinałów. Zespoły, które zajęły 3 miejsca w grupie rozegrały mecz o miejsce 5. W grupie A pierwsze miejsce zajął zespół Bojan Żubry, który zwyciężył oba mecze, tracąc tylko jednego seta. Drugie miejsce zajęli zawodnicy Nasz Dach Stężyca, trzecie miejsce zajął zespół Romek Lębork. W grupie B najlepsi byli zawodnicy CBA Proterm Gdynia, drugie miejsce zajęli zawodnicy Klaja Cafee, którzy w ostaniem meczu po bardzo wyrównanej walce pokonali zespół EPO Project Żukowo, który zajął 3 miejsce w grupie B.

01_mistrzostwa_przerywnik

Po rozgrywkach grupowych zespoły Romek Lębork i EPO Project Żukowo rozegrali mecz o miejsce 5. W tym pojedynku lepsi okazali się zawodnicy z Żukowa wygrywając 2:0. W pierwszym półfinale spotkały się zespoły: Bojan Żubry i Klaja Cafee, w drugim półfinale spotkały się zespoły: CBA Proterm Gdynia i Nasz Dach Steżyca. Zwycięsko z półfinałów wyszły zespoły: Bojan Żubry i CBA Proterm Gdynia, zespoły Klaja Cafee i Nasz Dach Stężyca przegrały walkę o wejście do finału i spotkały się w meczu o 3 miejsce. Pojedynek o brązowe medale rozegrał się w dwóch setach na korzyść zespoły ze Stężycy. W finale walka była bardzo wyrównana i aby poznać tegorocznego mistrza województwa potrzeba było rozegrać trzeci set. Zwyciężyli zawodnicy CBA Proterm Gdynia i to właśnie oni zostali Mistrzami Województwa Pomorskiego w Piłce Siatkowej Amatorów.

mistrz_mistrzostwa_woj_pomorskiego_pilka_siatkowa_2018

Po zakończeniu finału odbyło się podsumowanie mistrzostw. Nagrodzeni zostali najlepsi zawodnicy turnieju. Z rąk Burmistrza Lęborka Witolda Namyślaka i Wiceburmistrza Mariana Kurzydło zawodnicy otrzymali pamiątkowe statuetki i nagrody rzeczowe.

mistrzostwa_01_puchary

IMG_8689

Wyróżnieni zawodnicy:  Piotr Labuda, Przemysław Kaczanowski, Maciej Rulko, Piotr Dawid 

Po nagrodach indywidualnych wręczone zostały puchary dla najlepszych zespołów.

IMG_8717

IMG_8710

IMG_8700

Klasyfikacja końcowa: 
1. CBA Proterm Gdynia
2. Bojan Żubry
3. Nasz Dach Stężyca
4. Klaja Cafee
5. Epo Project Żukowo
6. Romek Lębork

Organizatorzy dziękują firmie Meyn Polska Sp. z o.o. i firmie Pawelczyk Development za wsparcie tegoroczny X Mistrzostw Województwa Pomorskiego w Piłce Siatkowej Amatorów. Tegoroczne mistrzostwa przebiegały w bardzo pozytywnej atmosferze i na bardzo wysokim poziomie sportowym

01_mistrzostwa_belka

Galeria:

« 1 z 2 »

-------Reklama-------

Zostaw komentarz

Anty robot - wpisz poprawną odpowiedź aby dodać komentarz. *