IX_mistrzostwa

Już po raz dziewiąty w Lęborku odbyły się Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Piłce Siatkowej Amatorów pod patronatem Marszałka Województwa Pomorskiego Mieczysława Struka. W tegorocznym turnieju wystartowało 5 zespołów: Baza 44, Klaja Cafee, Epo Project Żukowo, Czarne Wilki i Pawelczyk Development AZS Lębork. Mecze rozpoczęły się o godzinie 10:00. Zespoły rywalizowały systemem każdy z każdym . Po rozegraniu 10 meczy po 5 na każdym z boisk poznaliśmy zwycięzcę. Zespół Pawelczyk Development AZS Lębork zwyciężył wszystkie mecze w turnieju i zdobył pierwsze miejsce.

mistrz_woj_pom_paw_azs_leb

Drugi miejsce zajęli siatkarze z KS Baza 44, przegrywając tylko jedno spotkanie. Na miejscu trzecim uplasowali się zawodnicy Klaja Cafee. Epo Project zajął czwarte miejsce a Czarne Wilki piąte. Cztery pierwsze zespoły pokazały bardzo dobrą siatkówkę na wysokim poziomie. Mecze były bardzo wyrównane i emocjonujące.

przerywnik_ix_mistrzostwa

Organizatorzy: Lęborskie Towarzystwo Sportowe UNIA i Centrum Sportu i Rekreacji w Lęborku przygotowali dla wszystkich zespołów pamiątkowe dyplomy i statuetki a dla trzech pierwszych zespołów medale.

IMG_5635

IMG_5610

IMG_5597

Wyróżnieni zostali również najlepsi zawodnicy z zespołów biorących udział. Z rąk Alicji Zajączkowskiej i Mariana Borka, 5 zawodników otrzymało nagrody rzeczowe i statuetki ufundowane przez Marszałka województwa pomorskiego.

IMG_5571

Były to 9 mistrzostwa kończące sezon rozgrywek amatorskich w siatkówce.

IMG_5642

Lęborskie Towarzystwo Sportowe UNIA wraz z Centrum Sportu i Rekreacji w Lęborku zapraszają już teraz na turniej siatkówki plażowej w trakcie Lęborskich Dni Jakubowych.

9_mistrzostwa_woj_pom_siatk_patronat_wp_struk

Galeria:

-------Reklama-------

Zostaw komentarz

Anty robot - wpisz poprawną odpowiedź aby dodać komentarz. *