img_2083Lęborscy siatkarze amatorzy rozegrali drugą kolejkę ligową. O godzinie 10 mecze rozpoczęły zespoły: Czarne wilki z KS Baza 44 i Klaja Cafee z Bojan Żubry. Oba mecze zakończyły się wynikami 2:0. KS Baza 44 bez większych problemów pokonał zespół Czarne Wilki, Klaja Cafee również bez starty seta pokonał ubiegłorocznych zwycięzców ligi Bojan Żubry. Mecze o godzinie 11:00 były zdecydowanie odmienne. Oba zakończyły się wynikami 2:1, były bardzo zacięte i bardzo dramatyczne.

W pojedynku Joker Cewice z Drywa Kowalstwo napięta sytuacja była od samego początku. Po wygranym pierwszym secie przez zawodników Jokera, następne dwa zwyciężyli zawodnicy Drywa Kowalstwo. Oba zespoły były bardzo zdeterminowane do walki o każdy punkt i niestety ta determinacja niekiedy przeszkadzała w osiągnięciu dobrego wyniku. W drugim meczu pomiędzy AZS Lębork a Romek Lębork nerwowość pod siatka była również widoczna. W pierwszym secie po bardzo dobrej grze AZSu, Romek Lębork musiał się bardziej postarać. W drugim secie Romek Lębork okazał się lepszy i dość wysoko zwyciężył. W trzecim secie AZS Lębork rozpoczął od wysokiego prowadzenia, które w końcówce stracił i przegrał cały pojedynek 1:2. Mecz podobnie jak na równoległym boisku był bardzo nerwowy i zacięty. Zespoły bardzo poważnie podchodzą do swoich meczy ligowych i bardzo mocno przeżywają porażki i zwycięstwa.

Po dwóch kolejkach wszystkie zespoły rozegrały mecze, pierwszy w tabeli jest zespół Romek Lębork, drugi Klaja Cafee a trzeci Bojan Żubry.

Kolejne mecze odbędą się w6 listopada. Serdecznie zapraszamy.