7-IMG_1422 Zakończyły się tegoroczne rozgrywki siatkówki plażowej w kategorii młodzieżowej. W miniona sobotę ostatni turniej w ramach Wakacyjnych Turniejów Siatkówki Plażowej rozegrało 11 dwuosobowych zespołów, w trzech kategoriach. W kategorii dziewcząt najlepszą i niepokonana podczas dwóch turniejów była para Weronika Greźlikowska i Malinowska Magda, wygrywając oba turnieje zdobyły tegoroczny puchar Wakacyjnych Turniejów Siatkówki Plażowej.

Na drugim miejscu uplasowała się para Nowak Ewelina, Formela Karolina, na miejscu trzecim zespół Żulpo Dorota, Nowak Klaudia. W kategorii chłopców mieliśmy podział na gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne. W kategorii szkół gimnazjalnych po rozegraniu dwóch turniejów najlepsi okazali się: Koziacz Grzegorz, Zajdler Rafał, drugie miejsce przypadło parze Frankiewicz Damian, Wenig Michał, trzecia lokatę wywalczyli  Wos Karol, Moroczko Dawid. W kategorii szkół ponadgimnazjalnych pierwsze miejsce zajęli Domaros Patryk, Kowalczyk Adam, drugie Gańcza Artur, Szmaglik Paweł.  Trzecie miejsce zajął duet Michał Magnuski, Kwiatkowski Piotr. Wszystkie zespoły z miejsc 1-3 otrzymały medale i nagrody rzeczowe a najlepsze zespoły otrzymały pamiątkowe puchary z rąk Pana Mariana Kurzydło Sekretarza miasta Lęborka. Cały turniej rozgrywany był na kompleksie rekreacyjnym CSiR w Lęborku. Turniej odbywał się w ramach promocji  projektu „Baltic Rally – Bałtyckie mistrzostwa amatorów w grach zespołowych” programu Południowy Bałtyk realizowanym przez Miasto Lębork i LTS UNIA.  Wakacyjne Turnieje Siatkówki Plażowej po raz pierwszy rozegrane zostały w 2008, po 5 edycjach rozgrywek turniej wpisały się już na stałe w kalendarz imprez odbywających się w okresie letnim.