final_18_19

W minioną sobotę dobiegły końca rozgrywki Amatorskiej Ligi Siatkówki w Lęborku organizowanej przez Lęborskie Towarzystwo Sportowe UNIA i Centrum Sportu i Rekreacji w Lęborku pod patronatem honorowym Pawła Papke. Podczas finałów rozegrano mecze o konkretne miejsca w lidze a cztery najlepsze zespoły walczyły o tytuł mistrza amatorskich rozgrywek. Pierwszy półfinał rozegrany został pomiędzy zespołami Romek Lębork a Nasz Dach Stężyca. Zespół ze Stężycy zdecydowanie wygrał z Romkiem i awansował do finału, w drugim półfinale AZS Lębork po bardzo emocjonującym meczu zwyciężył z  MWS Żabka Proterm. W meczu o trzecie miejsce lepsi okazali się zawodnicy MWS Żabka Proterm, pokonując w trzech setach zespół Romka Lębork. Finał pomiędzy Nasz Dach Stężyca a AZS Lębork rozegrany został w dwóch setach. Zespół ze Stężycy zaczął od prowadzenia 5:0 i do końca pierwszego seta nie oddał prowadzenia, w drugim secie AZS Lębork próbował nawiązać walkę w końcówce, niestety dla AZSu, Nasz Dach Stężyca tego dnia był w doskonałej dyspozycji i pewnie zwyciężył całe spotkanie.

76

86

235

248

302

Po zakończeniu finału nastąpiło podsumowanie 12 edycji Amatorskiej Ligi Siatkówki w Lęborku. Najlepsi i najbardziej doświadczeni zawodnicy otrzymali z rąk sekretarza miasta Lęborka Mariana Kurzydło i dyrektora Centrum Sportu i Rekreacji w Lęborku Jacka Wityka pamiątkowe złote piłki a wszystkie zespoły uczestniczące w rozgrywkach otrzymały dyplomy, puchary i medale.

296

300

337

339

346

349

354

368

378

394

607

608

609

629

647

620

Wybrany został również najbardziej wartościowy zawodnik ligi (MVP)i został nim Piotr Labuda z Nasz Dach Stężyca.

386

Była to 12 edycja rozgrywek Amatorskiej Ligi Siatkówki w Lęborku, którą wspierają lokalne firmy: Pawelczyk Development i Meyn Polska. Bez wsparcia tych partnerów rozgrywki nie wyglądały by tak jak wyglądają. Wysoki poziom organizacyjny oraz sportowy charakteryzuje amatorską Ligę Siatkówki w Lęborku.

Od 12 lat mieszkańcy Lęborka mogli uczestniczyć w amatorskiej lidze, spotykając się w niedziele przedpołudnia aby aktywnie spędzić czas wolny. Organizatorzy dziękują wszystkim partnerom, zawodnikom i kibicom za wspólne zmagania na boiskach siatkarskich i życzą samych sukcesów.

Najlepsi zawodnicy:

Przemysław Krampa – MWS Żabka Proterm
Grzegorz Zieliński – Romek Lębork
Karol Richert – Nasz Dach Stężyca
Grzegorz Koziacz – AZS Lębork

Najbardziej doświadczeni zawodnicy:

Waldemar Szczepański – Romek Lębork
Andrzej Chroł – Bianga Dachy Żubry Lebork
Jan Zawada – Debiutanci Piątkowski Auto
Zbigniew Kwiatkowski – Romek Lębork
Michał Dziedziński – Romek Lębork

Klasyfikacja końcowa 12 edycji Amatorskiej Ligi Siatkówki w Lęborku:

 1. Nasz Dach Stężyca
 2. AZS Lebork
 3. MWS Żabka Proterm
 4. Romek Lębork
 5. Bianga Dachy Zubry Lębork
 6. Klaja Cafee
 7. KS Strzebielino
 8. Politechnicy
 9. M. J. R. Siemirowice
 10. Debiutanci Piątkowski Auto
 11. Joker Cewice

Edycja 12 Amatorskiej Ligi Siatkówki wspierana była przez firmy: Pawelczyk Development i Meyn Polska i objęte patronatem honorowym przez Pana Pawła Papke.

Galeria:

« 3 z 23 »

12_edycja_01

-------Reklama-------

Zostaw komentarz

Anty robot - wpisz poprawną odpowiedź aby dodać komentarz. *