36063019_2057599674273087_918818406558334976_o

Lęborskie Towarzystwo Sportowe UNIA przy wsparciu firm: Meyn Poultry i Pawelczyk Development zorganizowało rajd rowerowy trasą byłego Maratonu Ekologicznego. W kolejną rocznicę „Maratonu” rowerzyści pokonali 42 kilometry dokładnie tą sama trasą, którą kilka lat temu biegli maratończycy. Start i meta znajdowała się na Placu Pokoju. O godzinie 9:00 rowerzyści ruszyli na trasę i przemierzając miejscowości: Nowa Wieś Lęborska, Wilkowo, Garczegorze, Łebień, Lędziechowo, Krępa Kaszubska, Janowice, Redkowice i Czarnówko dzielnie przejeżdżali kolejne kilometry.

Pogoda dopisała uczestnikom przez cały czas trwania rajdu. Wszyscy uczestnicy dotarli na metę gdzie otrzymali upominki przygotowane przez sponsorów, dla jednego uczestnika rajd okazał się bardzo szczęśliwy, otrzymał on pamiątkową statuetkę i nagrody rzeczowe .

Było to aktywne rozpoczęcie lata. Lęborskie Towarzystwo Sportowe UNIA już kolejny raz aktywnie zachęca mieszkańców Lęborka do aktywnego spędzania czasu wolnego i po raz drugi rozpoczyna lato imprezą sportową dla mieszkańców. Już teraz zapraszamy na kolejne aktywne rozpoczęcie wakacji w 2019.

Gratulacje dla wszystkich uczestników i zapraszamy na pozostałe imprezy organizowane dla mieszkańców Lęborka.

Galeria:

-------Reklama-------

Zostaw komentarz

Anty robot - wpisz poprawną odpowiedź aby dodać komentarz. *