IMG_59181

Po raz pierwszy odbył się rajd kajakowo-rowerowy UNIA Rally. Trasa rajdu prowadziła kajakiem rzeką Łebą z Lęborka do Chocielewka, a z Chocielewka do Lęborka rowerem. Na starcie stawiło się 17 osób. Uczestnicy startując kajakiem w odstępach 3 minutowych mieli do pokonania 10 kilometrowy odcinek. W miejscowości Chocielewko uczestnicy przesiedli się na rowery i ruszyli w kierunku Lęborka. Cała trasa rajdu liczyła około 25 kilometrów i najlepsi zawodnicy pokonali całą trasę w 1 godzinę i 45 minut. Jest to pierwszy rekord trasy.

Podczas rajdu osoby startujące walczyły o każdą minutę. Prowadzona była klasyfikacja w czterech kategoriach: damskiej, męskiej, młodzieżowej i zespołowej.

Najszybszą kobietą okazała się Adrianna Grzenkowicz, najszybszy mężczyzna to Tomasz Kozłowski w kategorii młodzieżowej najszybszy był Jakub Kozłowski.

IMG_6128

IMG_6132

IMG_6142

Wszyscy uczestnicy rajdu po minięciu mety otrzymali pamiątkowe medale za ukończenie trasy.

IMG_6074

rowery2017

Rajd został zorganizowany przez Lęborskie Towarzystwo Sportowe UNIA i FAMILYday po raz pierwszy odbył się na trasach powiatu lęborskiego. Połączenie kajaków z rowerami dało bardzo pozytywny efekt i zadowolenie uczestników.

Rajd kajakowo-rowerowy został wsparty przez firmę Pawelczyk Development.

rajd_wejcie_strona_2017_2

Galeria:

« 1 z 2 »

-------Reklama-------

Zostaw komentarz

Anty robot - wpisz poprawną odpowiedź aby dodać komentarz. *