IMG_8851

20 grudnia odbyła się 6 kolejka Amatorskiej Ligi Siatkówki w Lęborku, była to ostania kolejka w tym roku. Rozegrano 3 mecze które zakończyły się wynikiem 2:1, mecz pomiędzy I LO w Lęborku a KS Strzebielino zakończył się walkowerem na korzyść KS Strzebielino. Zwycięstwo odniosły zespoły: Klaja Cafee, Drywa Kowalstwo i Romek Lębork.  Dużą niespodziankę zrobił zespół Drywa Kowalstwo pokonując KS Baza 44 ubiegłorocznego zwycięzcę amatorskiej ligi.

W meczu pomiędzy Klaja Cafee a ZK Joker, pierwszy set zwyciężyli zawodnicy Jokera. W drugim i trzecim wysoko przegrali i ostatecznie zostali pokonani przez zespół Klaja Cafee. W spotkaniu zespołów Romek Lębork i AZS Lębork było sporo zwrotów akcji. Jeden i drugi zespół miał spore okazje do zakończenia obu setów na swoja korzyść. W trzecim secie zawodnicy Romka odskoczyli na kilka punktów i to wystarczyło aby zwyciężyć w całym pojedynku. Lider tabeli amatorskiej ligi w tej kolejce pauzował. Zespoły rozegrały 6 kolejkę i do zakończenia rundy zasadniczej pozostało jeszcze 3 kolejki.

Organizatorzy: Lęborskie Towarzystwo Sportowe UNIA i Centrum Sportu I Rekreacji w Lęborku składają najserdeczniejsze życzenia zdrowia, wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym i osobistym, zawodnikom  i kibicom rozgrywek amatorskich z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku.