08-IMG_4874 Rozpoczęły się półfinały amatorskich rozgrywek amatorów. Cztery zespoły walczą o awans do finału ligi. Dwa zespoły już jedną nogą są w finale. Klaja Cafee zwyciężyła bez starty seta z AZS Lębork. W pierwszym secie walka była wyrównana, drugi set to już zdecydowana przewaga zespołu Klaja Cafee i zwycięstwo 8 punktami różnicy. Drugi półfinał był również w pierwszym secie bardzo wyrównany i zakończył się wynikiem 28:26 dla KS Baza 44.

W tym meczu po raz pierwszy porażki doznali zawodnicy zespołu Romek Lębork i jest to ich pierwsza porażka w tej edycji Amatorskiej Ligi Siatkówki w Lęborku. Mecze rewanżowe odbędą się 22 marca. Tego samego dnia zespoły: Bojan Żubry, KS Strzebielino, Kowale i Viktorius walczą o miejsca 5-8 również w dwumeczach. Bojan Żubry wygrał 2:1 z KS Strzebielino a Kowale bez starty seta zwyciężyli z Viktoriusem. Te zespoły również za dwa tygodnie rozegrają mecze rewanżowe i będzie już jasne kto zagra o miejsce 5 a kto o 7.

Finał Amatorskiej Ligi Siatkówki odbędzie się 12 kwietnia i to wtedy wszystkie zespoły rozegrają mecze o ostateczne miejsca w całych rozgrywkach a po zakończeniu finału odbędzie się podsumowanie amatorskiej ligi.

Viktorius : Kowale –  10:00 0:2 18:25 19:25
Bojan Żubry : KS Strzebielino – 2:1 22:25 25:20 15:11
AZS Lębork : Klaja Cafee – 0:2 23:25 17:25
Romek Lębork : KS Baza 44 – 0:2 26:28 18:25